Aero2 - Problem z Kruger&Matz Eagle 975.

edytowano 08.06.2015 w Aero2
Witam,

Mam problem z kartą Aero2 w moim tablecie jak w temacie.
Dodam, że tablet jest czysty, dopiero co wyjęty z pudełka bez żadnych dziwnych aplikacji, w zasadzie czysty Android 4.4.4.
Mianowicie po włożeniu kary SIM, utworzeniu nowego APNa wg zaleceń na stronie Aero2.pl czyli wszystko puste oprócz APN(darmowy) nie wyświetla mi się strona z kodem captcha, zasięg 3G jest, adres IP przydzielony został, zaczyna się od 100.XXXXXXX lecz gdy wchodzę w dowolną przeglądarkę (testowane na "Internet", Chrome, Firefox) na dowolną stronę, albo bezpośrednio na http://bdi.free.aero2.net.pl:8080/ strona mi się nie ładuje w ogóle. Na przeglądarce "Internet" uzyskuje taki błąd "net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED a na chrome "DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET".
Karta włożona do telefonu S3 działa bez zarzutu. Jeżeli wpiszę kod captcha na telefonie a potem kartę przełożę z powrotem do tabletu sieć Aero2 działa poprawnie na tablecie, strony na przeglądarkach wczytują się bez problemu, natomiast jak mija godzina, mija cały czar i strona do wpisywania captcha dalej jest nieosiągalna.
Próbowałem już w punkcie dostępu APN dodawać w miejscu "Serwer" adresy:
193.41.112.18
193.41.112.14
8.8.8.8
208.67.222.222
ale oczywiście bezskutecznie. Czy ktoś kiedyś miał podobną sytuację? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Komentarze

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.