aero2 na PC (komputer stacjonarny a konfiguracja z aero2)

«1
edytowano 21.07.2012 w Aero2
Witam.Mam Problem ze skonfigurowaniem bezpłatnego internetu aero2 na komputer stacjonarny (PC).Posiadam kartę SIM aero2 i modem Z sieci Play HUAWEI E3131.Co mam zrobić żeby internet ten zaczął działać?Proszę o pomoc.Pozdrawiam.
Otagowano:

Komentarze

• Jeżeli to modem prosto z Play, to:
    a. odblokowanie:
    [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link]
    b. konfiguracja połączenia:
    c. ew. ustawienie, żeby mieć automatyczne wznawianie połączenia zrywanego co godzinę:

Warto jednak rozważyć zakup gotowego już dostosowanego modemu.
  • Witam !
    Mam modem 3G Huawei E5830 z sieci 3UK bez sim locka.
    W orange chodzi bez problemu.
    Czy da się go skonfigurować pod Aero2.
    Pozdrawiam.
  • [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link] wyjaśnia w tej kwestii wszystko. Nic z tego.
  • jasny gwint nie moge sie zarejestrować na żadnym forum
    posiadam modem Huawei3131 play areo2 co jest grane
  • To na pewno nie wina Aero2.
  • jaki modem konkretnie polecacie do aero2
  • jaki modem konkretnie polecacie do aero2
  • Tutaj np. masz przewodnik: [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link]
    Większość wskazuje na E3131, najlepiej nie HiLink.
  • ja z apytaniem czy karta aero2 bedzie działac w fonie nokia 2700 classic? nigdzie w internecie nie ma informacji na ten temat . pozdrawiam
  • Jest - pełen przewodnik jak to sprawdzić: [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link]
  • dzięki za info. poprostu nie umiałam tego znalesc. stronka bardzo przydatna
  • jak ustawić parametry w modemie huawei e3131 aby działał w aero2
  • Którym E3131? skąd pochodzi?
  • witam mam problem z aero2 na laptopie windows 7 śmiga aż miło, a na stacjonarnym windows xp sp3 nie może odnaleść sieci aero 2. Modem to ZTE MF 192 z orange program business everywhere instaluje się, ale modem cały czas świeci na czerwono,po wyłączeniu komputera zaczyna świecić na niebiesko,zasięg napewno ma tylko jakby coś go blokowało po odpaleniu kompa zaraz zapala się czerwona lampka w modemie i nic. APN ustawiałem na darmowy i dalej nic.
  • Komputer zakłóca pewnie częstotliwość Aero2 - zastosuj przedłużacz i/lub inne techniki opisane tutaj: [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link]
  • witam dzisiaj odebrałem karte aero2,mam moduł E173s-2 i laptopa jak mam skonfigurować żebym mógł odbierac darmowy internet
  • Witam. Nie wiem jak skonfigurować aero 2 na moim komputerze. Mam modem orange HUAWEI E173. Zainstalowałam oprogramowanie z automatu ale to tylko jest do orange free, i jak je uruchamiam to próbuje się połączyć z orange. Proszę o pomoc.
  • Witam serdecznie. Zamówiłem i potwierdziłem formularz karty Aero2 ale się przeprowadziłem i chciałem się poradzić jak zmienić adres dostawy. Przelewu nie zrobiłem. Z góry dziękuje
  • Ja mam tak samo. Nie wiem jak skonfigurować aero 2. Mam modem vectra HUAWEI E173u-2 bez sim locka. Proszę o pomoc
  • dlaczego u Was modem Huawei E3131s-2 kosztuje 150 a np na allegro sa po 80-90zl nowe???
  • U was to znaczy u kogo?
  • mam internet z aero 2 ale nie działa mi na laptopie co mam zrobić
  • Potrzebujesz modemu zgodnego z Aero2: [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link] oraz musisz go skonfigurować.
  • Mam modem Huawei E303s-2 (OTELO), który loguje się przez HiLink, tylko że nie mogę zmienić APN na darmowy - POMOCY
  • Na czym polega problem ze zmianą APN? Nie ma opcji dodaj nowy?
  • niestety nie
  • jak próbuje ustawić APN w ustawieniach to i tak się nie łączy, a jak otwiera się strona internetowa to nie idzie zmienić APN
  • Po wyświetleniu strony konfiguracji E303 powinna być opcja modyfikacji ustawień, w tym APN. Jeżeli nie da się zmodyfikować ustawień (nie spotkałem takiego HiLinka jeszcze), to modem nie nadaje się do pracy z żadną inną kartą SIM, niż oryginalnego operatora.
  • witam!
    aero2 mam caly czas w roamingu, a jestem w kraju,
    co mam zrobić?
    pozdrawiam
  • ok. już wiem. znajduje się blisko granicy i tak musi być.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.