Czy można zmienić taryfę z Tak Taka na Blueconnect Starter

edytowano 14.03.2012 w T-mobile
Witam państwa, chciałbym zapytać czy istniej możliwość zmiany taryfy z Tak Taka na Blueconnect starter, czyli tę do Internetu na komputerze ? Proszę o pomoc, będę zobowiązany.
Otagowano:

Komentarze

• Z tego co wiem nie ma możliwości przejścia między TakTak i Blueconnect starter - w żadną stronę.
  • Dokładnie tak, tylko w Orange można sobie tak zmieniać taryfy jak rękawiczki. W Playu też nie da się przejść z Fresha na Play Online na kartę ani na odwrót, ale można zmieniać między taryfami Fresh, Lubie to itp. tylko wtedy się traci aktywne pakiety. W Plusie chyba też się nie da zmienić na ten iPlus na kartę.
  • Właśnie, kolejne akcje knjnurekcoi (nie VoIP) doprowadzają do totalnego chaosu i akcje cennikowe do pozostałych sieci stacjonarnych i połączenia na numerację przeniesioną więcej zamętu wprowadzają niż korzyści. Z 5 do 9 to może 2 lata temu by się przełknęło, ale dziś to już nic innego jak podwyżka. Dla mnie do przyjęcia byłaby prosta stawka 7gr do wszystkich zwykła i nawet zrozumiała podwyżka. Dzięki przenoszeniu numerf3w to wychodzi niezły bajzel nie tylko w cennikach. Nie wiem jak inni, ale ja pomału mam listę do kogo dzwonić z jakiego VoIP'a i zdarza się, że pogorszenie połączenia (chociaż nie zawsze) po analizie numeru TP rozbija się na numer przeniesiony. Do samej Wawki mam podział na dwa VoIP'y, a są rejony gdzie GG mimo że łączy do TP wypada gorzej niż konkurencyjne łączące do TP w moim mieście gdzie i też są podziały cena czy jakość. Dzięki tak dzikiej knjnurekcoi na rynku już coraz bliżej nam do westchnień wolnorynkowy postęp teleinformatyczny cofnął się do poziomu ledwo TP za komuny (przejrzystość cennika i jakość połączeń) nostalgia za dwużyłowym miedziakiem ;PZna może ktoś z was dobrą stronę w jakiej sieci nie tylko komf3rek? Znane mi ograniczają się najwyraźniej do prefiksu operatora i stąd najlepiej się sprawdza w bilingu albo pytając komu bulisz abo. :\
  • plus tez pozwala na migracje taryf na karte w tym iplus
  • Niestety nie ma takiej możliwości.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.