Aero2 uruchomiło punkty dystrybucyjne - karta dostępna od ręki

edytowano 15.12.2011 w Podstawy
Od dziś karty SIM Aero2 można uzyskać od ręki w trzech punktach dystrybucyjnych operatora SFERIA na terenie Warszawy:
[Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link]

Komentarze

  • To jest jakaś parodia co oni robią, dobrze, że te punkty nie są w Gabonie - przecież Warszawiacy mogą odbierać karty w siedzibie Aero2, kolejne chytre zagranie z ich strony. A miałbyć przecież przetarg na punkty w całym kraju, tyle czekania i jak zwykle olewka.
  • W komentarzach tu i ówdzie (u mnie na blogu też ktoś wpisał) jest info, że podobno punkty Cyfrowego Polsatu karty UBDI mają, tylko na razie mają prikaz je trzymać i tyle.
  • Witajcie Jeśli chodzi o Internet Aero2 to jak ktoś ma dzieci to się opłaca z ciągłością zrywania i połaczeń co 60min prędkością 512 kb/s w wypadku alternatywy jest kilka opcji jeszcze : Play Online na Kartę 50 zł Łączny pakiet danych 5 GB 60 dni wystarczający na normalne użytkowanie bez filmowe + możliwość aktywacji innowacyjnych usług dodatkowych: Nocny Transfer i Wyższa Prędkość w kwocie 10zł , Mobilny Internet w Plusie 2-letnią licencję na pakiet antywirusowy Kaspersky Internet Security 2012 za 1,23 + 32,52 zł (40 zł z VAT) Pakiet danych dla nowych Klientów 3 GB nie za dużo + Stawka za 1 MB przesłanych lub odebranych danych po przekroczeniu pakietu 0,02 zł z VAT Pakiet danych dostępny w godzinach 24:00 - 8:00 50 GB . Takie oferty sa proponowane na kwiecień 2012 Zawsze coś kosztem czegoś w miarę sensownych propozycji operatorów komórkowych. Chodż jak wiadomo sa jeszcze tzw. HotSpot [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link] które daja wieksze możliwości osobiście polecam jak jest ta możliwość w waszych miejscowościach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.