Internet mobilny LTE dla klientów Plusa

edytowano 03.12.2011 w Nowości
Sieć Plus wprowadziła zmiany do swojej oferty mobilnego Internetu udostępniając transmisję w najszybszej technologii LTE, umożliwiającej pobieranie danych z prędkością do 100Mb/s oraz wysyłanie do 50 Mb/s. Lte to również mniejsze opóźnienia w transmisji zancznie poprawiające komfort korzystania z sieci
Więcej: [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link]
Otagowano:

Komentarze

• LTE jest niesamowite, takich prędkości nie wyciągałem nawet na kablu, a teraz można bez problemu wszystko śmiga i trąbi, żeby jeszcze dali większe limity w dzień to już w ogóle by wycięli konkurencję.
  • mam internet LTE w PLUSIE i caly czas mnie rozlacza,albo wogole nie chce laczyc mimo dobrego zasiegu,grzejesie niesamowicie az parzy jak sie dotyka,mimo ustawien przez pomoc techniczna przez telefon nadal jest to samo...zebym wiedziala wczesniej ze to dziadostwo nigdy bym tego nie wziela,wolalabym dzialac na starym modemie,nigdy mnie nie zawiodl,a teraz 2 lata i bez netu ,albo net na pare minutek koszmar
  • mam to samo.... wymienili mi modem i nic... dokłądnie tak jak opisałaś.....
  • witam mam takze ten sam problem wie ktos moze o co chodzi?
  • Jak zainstalować ruter
  • edytowano 14.10.2013
    Sieć Plus wprowadziła zmiany do swojej oferty mobilnego Internetu udostępniając transmisję w najszybszej technologii LTE, umożliwiającej pobieranie danych z prędkością do 100Mb/s oraz wysyłanie do 50 Mb/s. Lte to również mniejsze opóźnienia w transmisji zancznie poprawiające komfort korzystania z sieci
    Więcej: [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link]
    teraz jest nowa oferta dla nowych klientów!
    mamy nie limitowany dostęp do strony YouTube, Facebook...

Internet Mobilny LTE w PLUSie
  • Lte to gówno na modemie można jajka smażyć i rozłacza co chwile plus jak zwykle robi klijentow w uja sory za slownictwo ale inaczej sie nie da :/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.