Darmowy Internet w Apple iPad II - Zadziała ?

«1
edytowano 23.08.2011 w Aero2
Witam, czy korzysta ktoś z Aero2 w iPadzie II ? Słyszałem, że on obsługuje UMTS 900, ale nie za bardzo mogę znaleźć jakieś potwierdzenie w sieci na ten temat, będę wdzięczny za odp.
Otagowano:

Komentarze

• Zadziała. Karta Aero2 to microSIM z adapterem SIM, a iPad 2 obsługuje UMTS 900, więc nie ma prawa nie działać.
  • Działa działa, ale korzstać na codzień jest ciężko, bo ich zasięg jest beznadziejny, przynajmniej u mnie.
  • W urządzeniach Apple działa tylko w iPhone4 i oraz iPad2 - ale długo nie miałem potwierdzenia - a bez testu trudno napisać "nie ma prawa nie działać" - nowe karty SIM są bardzo kapryśne.
  • No właśnie ja wolę się upewnić, dlatego pytam czy ktoś korzysta, bo nie chcę płacić 55 zł w ciemno, a net służyłby mi tylko do Ipada właśnie, więc modemy mnie nie interesują. Ale skoro piszecie, że działa, to spróbuję zamówić tą ich kartę, zobaczy co z tego wyjdzie.
  • Jeżeli teraz zamówisz, to poczekasz co najmniej do października, jak nie dłużej. Niestety operator leci sobie w kulki troszkę z nami: [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link]
  • Sorry że się podłącze, ale czy na tym Aero2 można postawić serwer ftp ? Bo z tego co kojarzę, to na iPlusie nie można było (ostatnio korzystałem jakieś 3 lata temu, więc nie wiem czy coś się zmieniło), a a sumie potrzebował bym tylko do małych obrazków po kilkadziesiąt kb, z góry dzięki za odp.
  • Postawić można, ale... nie będzie widoczny z zewnątrz niestety. O ile na razie abonenci Aero2 otrzymują od sieci publiczny IP, o tyle cały ruch przychodzący jest ofiltrowany. Informacje o tym znajdziesz w artykule oraz w komentarzach pod nim: [Zaloguj sie, aby zobaczyc ten link]
  • Przeczytałem i wychodzi że lipa :( Podejrzewam, że w Play jest tak samo.
  • We wszystkich sieciach dostajesz na dzień dobry adres z puli prywatnej i jesteś całkowicie oddzielony od sieci. W niektórych (głównie biznesowych) taryfach istnieje jednak możliwość wykupienia publicznego adresu IP i wtedy masz faktycznie to, czego potrzebujesz. Jednak to zupełnie inne koszty :)
  • Działanie na Ipad2 sprawdzone często na trasie Kraków-Wrocław, działa prawie wszędzie.
  • Mam aero 2 ,korzystam z laptopa,smiga mi super,tylko co godzine musze wlaczyc.
  • Aero 2 to wielka ściema, nigdzie nie ma zasięgu.
  • Oczywiście przy założeniu, że "nigdzie" to około 80% powierzchni Polski, gdzie zasięg jest.
  • Powiedzcie mi dlaczego na ipad 3 po włożeniu karty aero2 jest brak sieci i nie chce się połączyć z internetem?
  • W zasadzie tylko dlatego może tak być, bo... po prostu jesteś poza zasięgiem sieci Aero2.
  • Koledzy, mi też to ścierwo nie działa... Mam iPada2 i jestem w dużym mieście (Zs konkretnie). Ja również mam brak sieci. Cóż zrobić
  • Faktycznie, ścierwo za 20 zł to powinno wszędzie działać, nawet pod wodą, a ludzie z Aero2 powinni do każdego dojeżdżać i konfigurować sprzęt. Zasięg Aero2 to zasięg sieci Plus więc chyba tylko ci co są Ze szczecina nie mają zasięgu.
  • Ipad działa zasieg tylko LTE
  • Uważam ze Aero2 jest świetny, ipad2 działa rewelka nawet w małym mieście, polecam bardzo.
  • Mam iPada mini. Ipad nie wykrywa karty sim
  • A ja mam iPad 3 (nowy iPad) i net nie działa. Otrzymuję komunikat Brak SIM! Co może być tego powodem?
  • Że nie włożyłeś karty SIM?
  • Ja mam Aero 2 w ipadzie 2. Kartę mam od półtora roku i dopiero dzisiaj zaczęła działać. Wcześniej był tylko komunikat brak SIM, także mam chyba uszkodzoną kartę. Zobaczymy jak długo teraz wytrzyma:)
  • Mam pytanie, włożyłem kartę Aero2 do iPada 2 i ciagle wyświetla sie komunikat "brak sygnału". Co zrobić z tym?
  • 1. Włączyć pracę w 3G
    2. Znaleźć się w zasięgu Aero2
    3. Skonfigurować połączenie (jak już zasięg będzie) - Aero2 wymaga ustawienia APN na "darmowy".
  • to w ipad3 działa w końcu to aero?
  • Po konfiguracji - działa.
  • czy na ipadzie 4 bedzie dziala mi karta aero?
  • orientuje sie ktoś czy działa na ipad air 2?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.